O firmie

zszywki tapicerskieFirma P.H.U. „TerDrew” została założona w grudniu 2001 roku przez Teresę Witkowską-Horn. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Krajenka, w województwie wielkopolskim. Szybki rozwój i sprawne zarządzanie firmą pozwoliły na wykup dzierżawionych początkowo gruntów i hal produkcyjnych oraz dalszą rozbudowę o część biurową i magazynową.

„TerDrew” jest producentem elementów złącznych – zszywek i sztyftów, używanych w przemyśle meblarskim, tapicerskim, drzewno-papierniczym, skórzanym, a nawet w budownictwie. Proces produkcji prowadzony jest przez wykwalifikowaną kadrę pracowników przy użyciu specjalistycznych urządzeń najnowszej generacji. Zautomatyzowana linia produkcyjna pozwala na zapewnienie najwyższej jakości produktów oraz konkurencję z firmami światowymi.

W celu zapewnienia kompletnej obsługi klienta została nawiązana współpraca z firmą NIKEMA, produkującą sztyfciarki i zszywacze pneumatyczne do wszystkich typów zszywek i sztyftów obecnych na rynku. Efektem jest wyłączna dystrybucja produktów NIKEMA na terenie Polski oraz pełny serwis tych narzędzi w siedzibie firmy „TerDrew”.

Idąc z duchem czasu „TerDrew” poszerzył swoją działalność i oferuje Państwu możliwość zakupu wszystkich produktów w Sklepie Internetowym.

Zapraszamy do zakupów i odwiedzania naszej strony.

Teresa Witkowska-Horn
Właściciel